30 | 11 | 2021

Ceny telefonovania a mobilného internetu v Chorvátsku

Uvádzané ceny sú spracované podľa cenníkov poskytovateľov telekomunikačných služieb k 20. júnu 2015. Ceny hovorov do Chorvátska pri jednotlivých mobilných operátorov neuvádzame, pretože sa značne líšia podľa vybraného tarifu služieb. Prichádzajúce hovory v Chorvátsku sa pri jednotlivých slovenských mobilných operátorov účtujú ako medzinárodné hovory podľa tarify užívateľa - prichádzajúci hovor je teda účtovaný ako odchádzajúci medzinárodný hovor (napr. SR - Chorvátsko) plus prípadné poplatky operátora. Podrobné informácie o rozsahu služieb, výhodných ponukách a podrobných cenách nájdete na stránkach slovenských a chorvátskych mobilných operátorov.

Chorvátski mobilní operátori

Mobilní operátori
Spoločnosť Názov siete Stránky
Hrvatski Telekom
(predtým T-Mobile Hrvatska)
Hrvatski Telekom www.hrvatskitelekom.hr
VIPnet VIP www.vipnet.hr
TELE2 TELE2 www.tele2.hr
RoamFree Ninja RoamFree Ninja https://roamfree.ninja


Hrvatski Telekom (predtým T-Mobile) ponúka možnosť kúpiť si miestnu SIM kartu, ktorá umožní oveľa lacnejšie telefonovanie v rámci Chorvátska ako pri roamingu. Výhodný je najmä balíček "UNLIMITED SURFING IN CROATIA" zahŕňajúci nano / micro / SIM kartu za 85 kún. Ponúka neobmedzené pripojenie k internetu na najrýchlejšej mobilnej internetovej sieti a sieti s najväčším pokrytím v Chorvátsku na 7 dní a na 4G sieti až do rýchlosti 75 Mb/s. SIM sa aktivuje pri prvom pripojením k internetu, alebo pri prvom odchádzajúcom hovore. Po uplynutí 7 dní bude služba ukončená a zaslaná správa o ukončení platnosti. Službu je možné predĺžiť o ďaľší týždeň, alebo deň. Je k dostaniu na čerpacích staniciach INA, Tifon a Lukoil, v kioskoch Tisak, Slobodana Dalmacija, a iNovine a v T-centrách. VIP Net pripravil pre turistov ponuku desaťdňového neobmedzeného internetu za 11 eur a USB flash disk do počítača s neobmedzeným pripojením na internet za 26 eur.
Informácie: www.vipnet.hr/tourist-offer

Spoločnost TELE2 ponúka turistom špeciálny balíček "Cheapest Surf & Call" za 50 kún, ktorý obsahuje 1000 minút volania do vštkých chorvátskych sieti, volanie na pevné linky do 16 krajín Európy (0,39 kun/min), 3 GB dat a 10 kún kreditu (SMS v Chorvátsku vychádza na 0,39 kun, do zahraničia na 1 kunu, MMS 1,99 kun).
Informácie: www.tele2.hr

Služba RoamFree Ninja ponúka predplatený mobilný hotspot WiFi internet pri konektivite až 10 ľudí naraz s kapacitou 75 GB za týždeň pri rýchlosti 3G+ s technickou podporou a dodávkou zariadenia zdarma v Chorvátsku s cenou €7.95 za deň. Informácie: https://roamfree.ninja

U chorvátskeho virtuálneho operátora BonBon, ktorý poskytuje služby na sieti Hrvatski Telekom si možno kúpiť výhodné balíčky za 10 kún, 30 kún, 35 kún a internetový (5GB) za 45 kún (4G).
Informácie: http://www.tourist.bonbon.hr
 

Porovnanie slovenských operátorov

Kedy sa oplatia balíky v Chorvátsku?

Telekom: Happy roaming

 • viac ako 13 minút odchádzajúcich hovorov
 • pri 20 minútach prijatých hovorov viac ako 18 minút odch. hov.
 • tarifikácia 60+60

Orange: Moja Európa

 • viac ako 17,8 minúty odchádzajúcich hovorov
 • pri 20 minútach prijatých hovorov viac ako 22,1 minúty odch. hov.
 • tarifikácia 60+1

Orange Moja Európa plus

 • pri 20 minútach prijatých hovorov viac ako 13,8 minút odch. hov.

O2: EU Pas

 • Fér: hovory dlhšie ako 3,8 minúty
 • Moja firma: hovory dlhšie ako 3,6 minúty
 • Paušály: hovory dlhšie ako 3,2 minúty
 • Prijaté hovory dlhšie ako 7,2 minúty
 • tarifikácia 1+1
SPRÁVY na Váš e-mail
Prihláste sa na odber správ do Vašej emailovej schránky
Plánovač trasy
Zadajte Vašu adresu a naplánujeme Vám trasuPartneri
Výhodná pôžička
Ponúkame výhodnú pôžičku aj na dovolenku

Lekáreň na cestách
Ponúkame výber liečiv a doplnkov s možnosťou objednávky 24 hodín denne

Kurzový lístok
Najvyhľadávanejšie...