06 | 08 | 2021

Ako rezervovať ubytovanie v Chorvátsku

Apartmány, domy, izby:
Kliknutím na číslo ubytovacej jednotky sa zobrazí ubytovacia jednotka s podrobným popisom objektu ( lokalita, vzdialenosti, pláže, dodatočná ponuka, komunikácia a iné ), popisom ubytovacej jednotky ( informácie o ubytovaní, cena za ubytovanie, doplnkové vybavenie: TV-SAT, klimatizácia, kalendár obsadenosti, dátum posledného kontaktu s majiteľom ubytovania, komentáre hostí ) a detailná fotogaléria ubytovania - interiér, exteriér, okolie, najbližšia pláž, pláže v blízkosti, riviéra.

Kalkulácia ceny a rezervácia ubytovania:
Cena ubytovania je vyjadrená cenou za apartmán podľa počtu obsadených lôžok a nocí. Vyplnením ( termín, počet osôb ) a potvrdením 1. časti formulára Kalkulácia/ Rezervácia v pravom dolnom rohu strany ubytovacej jednotky získate informáciu o celkových nákladoch za ubytovanie v EUR. Tretia časť formuláru Identifikácia slúži k vyplneniu Vašich kontaktných údajov. Po Vašom potvrdení rezervácie Vás budeme emailom (telefonicky) kontaktovať a medzitým sa bude kontaktovať majiteľ požadovanej ubytovacej jednotky, aby sa zistilo či apartmán, alebo dom je v tom termíne voľný a či je možná záväzná rezervácia. Ak je rezervácia možná, pošleme na Vašu e-mailovú adresu faktúru na zálohovú platbu. Vo faktúre budú uvedené všetky náklady, ako aj čiastka zálohy, ktorú je potrebné uhradiť pre potvrdenie rezervácie.

Platba zálohy na pobyt: prebieha v EUR na účet v Tatrabanke. Platbou zálohy klient súhlasí so Všeobecnými podmienkami a záväzne rezervuje pobyt. Zvyšok sumy sa dopláca pri príchode majiteľovi objektu.

V prípade obsadenej ubytovacej jednotky Vám budú ponúknuté iné objekty podobného charakteru. Nezaplatenie zálohy do stanoveného termínu môže viesť k zrušeniu rezervácie. Zrušenie rezervovaného ubytovania je možné vykonať písomnou formou s účtovaním storno poplatkov.

Ak sa Vám do 24 hodín od vykonanej rezervácie neozveme emailom (nezavoláme), prosíme Vás, zavolajte nám na T-Mobile:0903 855 908

Voucher ( potvrdenie o rezervácii a zaplatení zálohy ): Po prijatí Vašej platby zálohy Vám pošleme potvrdenie o platbe zálohy a záväznej rezervácie ubytovacej jednotky a následne voucher s kompletným kontaktom na majiteľa ubytovacej jednotky ako aj so sumou doplatku.
Voucher, ktorý obdržíte, je pre Vás zároveň aj dokladom, že ste si zaistili ubytovanie.

SPRÁVY na Váš e-mail
Prihláste sa na odber správ do Vašej emailovej schránky
Plánovač trasy
Zadajte Vašu adresu a naplánujeme Vám trasuPartneri
Výhodná pôžička
Ponúkame výhodnú pôžičku aj na dovolenku

Lekáreň na cestách
Ponúkame výber liečiv a doplnkov s možnosťou objednávky 24 hodín denne

Kurzový lístok
Najvyhľadávanejšie...